Atrakcje Turystyczne

Plaża w Wiciu

Plaża w Wiciu to największa atrakcja turystyczna miejscowości. Plaża jest piaszczysta, miejscami tylko znajdziemy nieduże kamyki, dojście na plaże jest łagodne - wiedzie przerwą między wydmami. więcej »

Lokalne imprezy, jarmarki

W okresie letnim w Wiciu odbywa się wiele imprez plenerowych. Organizowane są jarmarki na których wystawiają się miejscowi gospodarze i rękodzielnicy. We współpracy z gminą w Wicie organizowane są przeglądy muzyki folkowej i imprezy sportowe. więcej »

76-150 Wicie, ul. Leśna

Zewnętrzna siłownia

Przy ul. Plażowej, w pobliżu głównego wejścia na plaże, w cieniu drzew, znajduje się siłownia zewnętrzna w Wiciu. Są to cztery podwójne urządzenia do ćwiczeń. więcej »

Wicie, ul. Plażowa

Miejski plac zabaw

Wszystkie dzieci zapraszamy na skrzyżowanie ulic - Plażowej i Morskiej w Wiciu, gdzie znajduje się miejski plac zabaw. Jest on położony w centrum miejscowości (przy wejściu na plaże) więcej »

Wicie ul. Morska - Plażowa

Jezioro Kopań

Na południe od wioski Wicie leży przybrzeżne Jezioro Kopań. Jak większość przybrzeżnych jezior i Jezioro Kopań jest stosunkowo płytkie - panują tu dobre warunki żeglarskie, za co kochają jezioro windsurferzy i żeglarze. Jezioro Kopań to także duża atrakcja dla wędkarzy. więcej »

Szlak rowerowy R10

Międzynarodowy szlak rowerowy wokół Bałtyku R-10, zwany również Nadmorskim Szlakiem Hanzeatyckim. Nazwa pochodzi od Ligi Hanzeatyckiej, zwanej również Hanzą. Był to związek miast handlowych z czasów późnego średniowiecza i renesansu. więcej »

Muzeum Bursztynu w Jarosławcu

Muzeum funkcjonuje od 2014 roku. W budynku można podziwiać około 1500 eksponatów oraz bogate opisy naukowe i ciekawostki na temat "Złota Bałtyku". Cała wystawa podzielona została na 3 części. W muzeum czynny jest również sklepik z pamiątkami oraz wyrobami z bursztynu. więcej »

76-107 Jarosławiec, ul. Nadmorska 1b

Rejsy wycieczkowe

Darłówko, ul. Wschodnia