Zewnętrzna siłownia

  • location_on Wicie, ul. undefined

Przy ul. Plażowej w pobliżu głównego wejścia na plaże, w cieniu drzew znajduje się siłownia zewnętrzna w Wiciu. Są to cztery podwójne urządzenia do ćwiczeń. Tuż obok znajduje sie nowy plac zabaw dla dzieci

Ta atrakcja bez względu na na porę roku i pogodę cieszy się ogromnym uznaniem!  

Poznaj zalety siłowni zewnętrznej (plenerowej):

1. Siłownia zewnętrzna jest darmowa i dostępna dla każdego - dostosowana zarówno dla dzieci, dorosłych i seniorów, osób początkujących i zaawansowanych sportowców. Ułatwieniem dla osób początkujących są instrukcje opisujące prawidłowy sposób korzystania ze sprzętu (znajdują się na każdej maszynie).

2. Nawet niewielki wysiłek fizyczny wpływa pozytywnie na lepszy stan zdrowia, kondycję fizyczną i wzmacnianie odporności organizmu.

3. Ruch na świeżym powietrzu przynosi więcej korzyści, niż wewnątrz zamkniętego pomieszczenia. Lepiej dotleniony organizm jest bardziej wytrzymały i szybciej redukuje tkankę tłuszczową.

4. Trening siłowy na dworze redukuje stres. Wpływa na to obecność koloru zielonego, który uspokaja i łagodzi nerwy. SPORT DAJE RADOŚĆ!

5. Dobrze wykonane ćwiczenia w siłowni plenerowej mogą mieć formę rehabilitacji. Pomagają przy bólach pleców, wzmocną kondycję oraz poprawią prawidłową postawę ciała. Osoby starsze, które nie mogą uprawiać sportów, ćwicząc w siłowniach plenerowych mogą poprawić kondycję stawów, mięśni i całego ciała.

 

Ostatnia aktualizacja - Listopad 2021 r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.wicie.pl nie odpowiada.

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0