Pokoje i Domki Letniskowe POD GRUSZĄ


Opis

Ośrodek wczasowy Pod Gruszą znajduje się w cichej i spokojnej miejscowości Wicie. Odległość zarówno do plaży jak i jeziora Kopań to zaledwie 200m.
Dysponujemy domkami 4  osobowymi, domkami parterowymi 5 osobowymi oraz domkami piętrowymi 7-8 osobowymi oraz pokojami na 3-4 osoby. Wszystkie domki i pokoje są w pełni wyposażone.
Posiadamy również rozbudowany plac zabaw, jacuzzi,  pole do siatkówki a także miejsca parkingowe. Na terenie ośrodka znajduje się wypożyczalnia rowerów, ogólnodostępna altana z jacuzzy. Przy każdym domku są grile przenośne. Teren naszego ośrodka jest ogrodzony i oświetlony.
Ośrodek Pod Gruszą to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. 

Wyposażenie

W naszym ośrodku znajdują się:
- domki parterowe 4 osobowe (z tarasami),
- domki parterowe 5-6 osobowe(z tarasami),
- domki piętrowe 7-8 osobowe o powierzchni 45m kw. (z tarasami)

- pokoje 3 i 4 osobowe z balkonami

Każdy z nich posiada własną łazienkę, w pełni wyposażony aneks kuchenny (m. in. lodówka, kuchenka, czajnik, sztućce, zestaw naczyń, garnki, patelnia, tarka do warzyw, szklanki do herbaty, szklanki do piwa), telewizor, internet, sprzęt plażowy.

Galeria


Domki ul Bursztynowa

Cennik

Domki parterowe ul. Morska

Plac zabaw

Domki Piętrowe ul. Morska

Wyślij zapytanie

Pokoje i Domki Letniskowe POD GRUSZĄ

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego POD GRUSZĄ Edyta Barańska, ul. Morska 6 , 76-150, Wicie, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.podgruszawici...
1151 wyświetleń w 2023r.
Pokoje i Domki Letniskowe POD GRUSZĄ

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu wicie.pl

+48 691 518 325 +48 691 518 325
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00