Bobolin

Bobolin to nieduża miejscowość wczasowa położona pomiędzy Dąbkami (3 km na zachód) a Darłowem (5 km na wschód). Bobolin stanowi część uzdrowiska Dąbki. Miasteczko zlokalizowane jest wśród lasów iglastych, z dala od aglomeracji miejskich. To doskonałe miejsce na wypoczynek dla osób z dziećmi i wszystkich, którzy szukają spokoju. To również idealne miejsce na spacerów, wyprawy rowerowe - przez Bobolin biegnie kilka szlaków rowerowych. We wsi znajduje się również gospodarstwo agroturystyczne ze stadniną. Można w tym miejscu jednocześnie wypocząć nad morzem i skorzystać z jazdy konnej.

Bobolin posiada także dostęp do plaży. Od głównej drogi biegnącej poprzez Bobolin, łączącej Dąbki z Darłowem, do morza jest ok kilometra. Ale część obiektów noclegowych leży bliżej brzegu morskiego. Miejscowy piaszczysty brzeg jest szeroki, piaszczysty i nie jest na nim zbyt tłumnie. Na plaży znajdują się również betonowe bunkry. Dojście na plażę prowadzi deptakiem przez sosnowy las.

W samej miejscowości nie ma zbyt wielu obiektów gastronomicznych, ani sklepów - zawsze można wybrać się do sąsiedniego Darłowa czy Dąbek. Baza noclegowa to zazwyczaj domki letniskowe, domy wypoczynkowe, oferujące kwatery i pokoje oraz gospodarstwa agroturystyczne.

Bogatą bazę noclegową Bobolina i okolicy (ponad 100 prezentacji obiektów noclegowych) znajdą Państwo tutaj --> noclegi w Bobolinie

Ostatnia aktualizacja - Listopad 2021 r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.wicie.pl nie odpowiada.

 

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00